Trustpilot
medicalfly Tüv Setifika

EKİBİMİZ

Özge-Tor-Vural

Özge Tor Vural

Kurucu & Genel Müdür
oezge.tor@medicalfly.de
medicalfly GmbH

Şenol-Vural

Şenol Vural

Genel Müdür
senol.vural@medicalfly.de
medicalfly GmbH

Mikail-Vural

Mikail Vural

Sosyal Medya & Backoffice Sorumlusu
mikail.vural@medicalfly.de
Team Berlin
medicalfly GmbH

Awa-Chegeny

Awa Chegeny

Hukuk & Backoffice
awa.chegeny@medicalfly.de
Team Berlin
medicalfly GmbH

Nida-Ender

Nida Ender

Psikolog & Müşteri Temsilcisi
nida.ender@medicalfly.de
Team Berlin
medicalfly GmbH

Bahar-Atalay

Bahar Atalay

Müşteri Temsilcisi
bahar.atalay@medicalfly.de
Team Berlin
medicalfly GmbH

deniz-vural

Deniz Vural

Executive Administrator
deniz.vural@medicalfly.de
Team Berlin
medicalfly GmbH

Özben-Yalım

Özben Yalım

Satış Müdürü
ozben.yalim@medicalfly.de
Team İzmir
Medical Fly Ltd. Şti.

Serpil-Yetiş

Serpil Yetiş

Müşteri Temsilcisi
serpil.yetis@medicalfly.de
Team İzmir
Medical Fly Ltd. Şti.

Meltem-Gök

Meltem Gök

Müşteri Temsilcisi
meltem.gok@medicalfly.de
Team İzmir
Medical Fly Ltd. Şti.

Sevgi-Gümüş

Sevgi Gümüş

Müşteri Temsilcisi
sevgi.gumus@medicalfly.de
Team İzmir
Medical Fly Ltd. Şti.

Muratcan-Erken

Muratcan Erken

Pazarlama Müdürü
muratcan.erken@medicalfly.de
Team İzmir
Medical Fly Ltd. Şti.

Ugur-Tahta

Uğur Tahta

Dijital Pazarlama
ugur.tahta@medicalfly.de
Team İzmir
Medical Fly Ltd. Şti.

Belgin-Bahşi

Belgin Bahşi

Video Kurgu & Montaj
belgin.bahsi@medicalfly.de
Team İzmir
Medical Fly Ltd. Şti.

Rahşan-Tırıl

Rahşan Tırıl

Grafik Tasarım
rahsan.tiril@medicalfly.de
Team İzmir
Medical Fly Ltd. Şti.

Ozan-Yalçın

Ozan Yalçın

Video Kurgu & Montaj
ozan.yalcin@medicalfly.de
Team İstanbul
Medical Fly Ltd. Şti.

Melisa-Yıldırım

Melisa Yıldırım

Sosyal Medya
melisa.yildirim@medicalfly.de
Team İzmir
Medical Fly Ltd. Şti.

Sevinç-Kurban

Sevinç Kurban

Müşteri Temsilcisi
sevinc.kurban@medicalfly.de
Team İzmir
Medical Fly Ltd. Şti.

Eda-Öz

Eda Öz

Satış Asistanı
eda.oz@medicalfly.de
Team İzmir
Medical Fly Ltd. Şti.

Gökçen-Çelik

Gökçen Çelik

Muhasebe
gokcen.celik@medicalfly.de
Team İzmir
Medical Fly Ltd. Şti.

Fadime-Yıldırım

Fadime Yıldırım

Sağlık Hizmetleri Operasyon & Takip
fadime.yildirim@medicalfly.de
Team İzmir
Medical Fly Ltd. Şti.

Merve-Fulya-Onay

Merve Fulya Onay

Sağlık Hizmetleri Operasyon & Takip
merve.onay@medicalfly.de
Team İzmir
Medical Fly Ltd. Şti.

Güldane-Ayan

Güldane Ayan

Sağlık Hizmetleri Operasyon & Takip
guldane.ayan@medicalfly.de
Team İzmir
Medical Fly Ltd. Şti.

Nazmiye-Sütçü

Nazmiye Sütçü

Mutfak Hizmetleri
nazmiye.sutcu@medicalfly.de
Team İzmir
Medical Fly Ltd. Şti.

Özlem-Yıldırım

Özlem Yıldırım

Mutfak Hizmetleri
ozlem.yildirim@medicalfly.de
Team İzmir
Medical Fly Ltd. Şti.

empty

Sultan Tomruk

Seyahat Planlama
sultan.tomruk@medicalfly.de
Team İzmir
Medical Fly Ltd. Şti.

İbrahim-Bilir

İbrahim Bilir

Ulaştırma Sorumlusu
ibrahim.bilir@medicalfly.de
Team İzmir
Medical Fly Ltd. Şti.

Betül-Yıldız

Betül Yıldız

İstanbul Ekip Lideri
betul.yildiz@medicalfly.de
Team İstanbul
Medical Fly Ltd. Şti.

Gökhan-Kartal

Gökhan Kartal

Seyahat Planlama
gokhan.kartal@medicalfly.de
Team İzmir
Medical Fly Ltd. Şti.

Elif-Batırel

Elif Batırel

Sağlık Hizmetleri Operasyon & Takip
elif.batirel@medicalfly.de
Team İstanbul
Medical Fly Ltd. Şti.

Scroll to Top